Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Ciekawa wizyta w piekarni

23 marca 2018 roku duża grupa uczestników naszego Warsztatu pojechała autobusem MZK do Zakładu Piekarniczego "Sezam" Sp. z o.o. w Chodzieży, na ulicę Mostową 2.

       "Po raz pierwszy widziałyśmy jak się piecze chleb i bułki. Był tam duży piec, pan wyrabiał ciasto. Mogliśmy zwiedzić całą piekarnię, która znajdowała się na dużej hali. Mogliśmy skosztować bułki. Pan pokazał nam także jakie pieką tam chleby, np.: żytni, razowy czy cebulowy. Bardzo nam się podobało i serdecznie dziękujemy, że mogliśmy dzisiaj zobaczyć jak wygląda praca w zawodzie piekarza" - Agnieszka Troszczyńska, Katarzyna Skrzypczak.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261