Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Zdobiliśmy koszyczki wielkanocne z przedszkolakami z Rataj

     "W ramach zajęć zawodoznawczych, 13 marca 2018 roku, pojechaliśmy do Oddziału Przedszkolnego "Sówki" w Ratajach. Wspólnie z dziećmi wykonywaliśmy koszyczki wielkanocne i dekorowaliśmy je różnymi ozdobami. Na koniec włożyliśmy do koszyczków słodycze" - Paulina Opara.

   "13.03.2018r. pojechaliśmy do przedszkola w Ratajach w odwiedziny. Spotkałem swojego przyjaciela przedszkolaka Wojtka. Dekorowaliśmy papierowe koszyczki wielkanocne. Utworzyliśmy koło, przedszkolaki śpiewały a ja rozdawałem cukierki. Dostaliśmy czekoladę i wróciliśmy na Warsztat. Było w porządku, nie było żadnego kłopotu" - Adrian Szajowski.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261