Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Czyściliśmy budki lęgowe nad jeziorem Miejskim

6 marca 2018r.

     "W tym roku kontynuujemy współpracę z Towarzystwem Miłośników Ziemi Chodzieskiej w zakresie przyrodniczym. Przedstawiciele WTZ w składzie: Adrian Szajowski, Hubert Skrzypczak, Piotr Sobkowski, Przemek Kaniewski i Jacek Furlatowski oraz instruktorka Danuta Drzewiecka - Piechowiak, razem z panem Darkiem Sałatą, spotkała się nad jeziorem Miejskim w celu czyszczenia budek lęgowych.
    Adrian i Przemek trzymali drabinę, żeby pan Darek z niej nie spadł a Jacek z Hubertem nosili i podawali śrubokręty i wkręty. Jedna budka została przeniesiona na inne drzewo, ponieważ była przytwierdzona do drzewa przeznaczonego do wycięcia.
   Czyszczenie budek lęgowych jest konieczne, żeby ptaki miały miejsce do zrobienia nowego gniazda. Poza tym w starszych gniazdach jest dużo insektów, które mogą zaszkodzić ptakom.
Dziękujemy panu Darkowi za spotkanie i liczymy na dalszą udaną współpracę" - chłopaki z WTZ ze swoją instruktorką.

   "Mieliśmy okazję zobaczyć jak się czyści budki lęgowe, które wiosną będą miały swoich nowych lokatorów i potomstwo. Budki są dobrym schronieniem, w którym pisklęta mogą dorastać i są chronione przed drapieżnikami. To była wspaniała sprawa" - Przemysław Kaniewski.

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261