Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Koncert dla Ani

      "W piątek 17 marca byłam z grupą uczestników naszego Warsztatu na koncercie charytatywnym w Chodzieskim Domu Kultury. Koncert został zorganizowany dla chorej dziewczynki Ani Jaśkowiak, a zebrane pieniądze zostaną przekazane na jej rehabilitację. Przy wejściu uczniowie rozdawali słodkie upominki - cukierki i ciastka. Koncert, w wykonaniu uczniów szkół i przedszkolaków, był wspaniały. Było dużo muzyki i piosenek współczesnych artystów. Było także przedstawienie "Mały książę". Podobał mi się chłopiec, który grał małego księcia, miał na imię Maksymilian. Wszystko było zgrane w wersji nowoczesnej i bardzo mi się podobało" - Katarzyna Skrzypczak.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261