Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Trzy światy z Jolą

 

 

  

 

Dnia 06.06.2007r. odbyła się wystawa moich ceramicznych prac pt. "Trzy Światy z Jolą" oraz gościnna ekspozycja pracy z WTZ z Rzadkowa. Wystawę otworzyłyśmy Danusia i ja, a po otwarciu zaprosiłyśmy wszystkich gości na lampkę wina i na poczęstrunek: kawę i  rogaliki. Z powodów technicznych nie zostały wyświetlone dwa filmy animowane. Cieszę się, że przyjechała do mnie rodzina, oraz że dostałam dużo prezentów i kwaty. Jestem z siebie bardzo zadowolona, że odniosłam jakiś sukces w lepieniu w glinie.   Jola Kowal

 

Więcej zdjęć w naszej galerii.

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261