Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

TARGI PROMOCJI I PIKNIK INTEGRACYJNY

Miniony weekend ( 2 i 3 czerwiec ) był dla nas ciekawie ale także pracowicie spędzonym czasem. W sobotę, 2 czerwca, nasz Warsztat miał swoje stoisko na kolejnych już Chodzieskich Targach Promocji. Była to okazja do promocji oraz sprzedaży naszych prac oraz losów z ciekawymi nagrodami.

  

CHODZIESKIE TARGI PROMOCJI

 

Natomiast w niedzielę, 3 czerwca, spotkaliśmy się  na Pikniku Integracyjnym w Zbyszewicach. Mimo niezbyt sprzyjającej aury ( pochmurno i zimno ) rozgrzewaliśmy się wspólną zabawą, przejażdżkami bryczkami i motorówkami. Serdecznie dziekujemy Państwu E. i J. Kubackim za zorganizowanie tej imprezy, która była okazją do spotkania i wspólnej zabawy.

 

ZBYSZEWICE - PIKNIK INTEGRACYJNY

  

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261