Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Szamotówka & angoba

15 marca 2007 roku o godzinie 18:00 w Chodzieskim

Domu Kultury  odbył się werniszaż Piotra Sobkoskiego oraz krótki koncert zespołu "Na Górze". Tym razem Piotr zaprezentował płytki ceramiczne. Gości  przywitała Danuta Drzewiecka-Piechowiak oraz sam Piotr, który wypowiedział się w języku migowym. Serdeczne podziękowanie dla Danuty oraz pracowników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Chodzieży złożył tata Piotra, Eugeniusz Sobkowski. Po krótkiej części oficjalnej mały koncert dał zespół "Na Górze". Przybyło dużo gości a wśród nich także burmistrz Chodzieży Jacek Gursz. Impreza udała się, była fajna i  miła atmosfera i wieczór ten będziemy na pewno długo wspominać.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261