Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Trening umiejętności zawodowych w zakładzie "Cerplast"

8 marca 2016 roku grupa uczestników, w ramach treningu umiejętności zawodowych, zwiedziła zakład "Cerplast" w Oleśnicy koło Chodzieży.

"Opieramy się na produkcji elementów z tworzyw sztucznych metodą wtrysku do 2 kg.Obecnie w naszej ofercie znajdują się: - wyroby dla przemysłu AGD, - doniczki przemysłowe, - elementy oświetleniowe. Jednym z naszych wiodących produktów są termodyble przeznaczone do mocowania wszelkiego rodzaju typów ociepleń budynków".


Jak widać na zdjęciach każdy mógł wypróbować swoich sił, a wizyta wszystkim bardzo się podobała.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261