Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Świętowaliśmy Dzień Kobiet

Dnia 5 marca 2016 roku wzięliśmy udział w Koncercie Orkiestry Chodzieskiego Domu Kultury z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet pt.: „Za zdrowie Pań”. Imprezę rozpoczął Burmistrz miasta Jacek Gursz mówiąc kilka słów i składając życzenia wszystkim Paniom. Wręczył także róże Paniom grającym w  orkiestrze. Później rozpoczął się koncert. Grała orkiestra, a solista wykonywał takie piosenki jak „Za zdrowie pań” i utwór z filmu „Zatańcz ze mną”.  Można było także usłyszeć „Kwiat jednej nocy”, składankę „Skaldów” oraz „Tequilę”.  Po zakończonym koncercie został wyświetlony film niespodzianka. Obejrzeliśmy „Moje córki krowy” - film opowiadający o rodzinie borykającej się z chorobą matki, a później też ojca. Tematem filmu była również trudna, siostrzana miłość.   W komedii główne role grają: Agata Kulesza, Gabriela Muskała oraz Marcin Dorocinśki. Film jest śmieszny, ale i wzruszający. Podobał mi się chociaż  na początku myślałam, że będzie nieciekawy. Koncert orkiestry bardzo mi się podobał, utwory były bardzo fajne.

Paulina Kowalska

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261