Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

WYJAZD DO ZAZ W PILE

10 stycznia, w ramach zajęć zawodoznawczych, z naszego warsztatu grupa osób pojechała do Piły do Zakładu Aktywności Zawodowej. Zapoznali się oni z pracą w poszczególnych działach: poligraficznym, porządkowym, dekoracyjnym i krawieckim. W zakładzie pracuje 60 osób, każdy ma swoje stanowisko pracy, na którym zdobywa doświadczenie, uczy się samodzielności, nabywa umiejętności i wykonuje konkretne czynności. Przyjęto nas bardzo miło i serdecznie. Naszym zdaniem każdy z nas znalazłby tam jakąś pracę dla siebie.
 
 
     

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261