Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Zakończenie festiwalu animacji w ChDK

28 marca 2014r., w wiosenny, sobotni wieczór uczestniczyliśmy w nie lada gratce - zakończeniu III Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji w Chodzieskim Domu Kultury.
Specjalnie dla nas wyświetlono animowane fraszki, każdy z uczestników mógł zagłosować na najlepszą jego zdaniem animację.
Kolejną atrakcją tego wieczoru był pokaz twórczości Moniki Kuczynieckiej, połączony z panelem dyskusyjnym, na którym każdy mógł zadać artystce pytania dotyczące tego, co zobaczył.
Zwieńczeniem wieczoru był koncert zespołu Na Górze - dobrze nam znanego i lubianego.


Sprawcą całego zamieszania był Daniel Hilbrecht - oby więcej takich atrakcji w Chodzieży! Dziękujemy!


WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261