Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Nad jeziorem

Dzięki uprzejmości pana Prezesa Chodzieskiego Klubu Żeglarskiego LOK - Eugeniusza Sobkowskiego, wczoraj mogliśmy spędzić dzień nad jeziorem Miejskim.
A atrakcji było wiele....


Urodzinowym tortem poczęstowali nas nasi uczestnicy: Piotr Sobkowski i Piotr Maćkowiak, którzy ukończyli 30. lat! Obchodziliśmy także imieniny uczestników z maja i z czerwca. Życzymy Im wszystkiego najlepszego, zdrowia, radości i spełnienia marzeń


Zbliża się czas urlopów, kończy się pierwsze półrocze 2014 roku i w związku z tym Rada Programowa naszego Warsztatu przyznała nagrody i dyplomy uczestnikom, którzy wyróżnili się wzorową pracą i postawą. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy! 
Oczywiście jak na piknik przystało była kiełbaska z grilla i napoje.


Bardzo przyjemną niespodzianką był, ufundowany przez Pana Eugeniusza Sobkowskiego, rejs Chodzieżanką po jeziorze Miejskim. Bardzo serdecznie dziękujemy!Pogoda nam dopisała i nastroje też, dzień ten więc zaliczamy do bardzo udanych

Przebywając na pikniku skorzystaliśmy z okazji, aby zobaczyć efekty działania uczestników projektu:Ceramiczny street art - Chodzież .
Prace zachwycają oko i cudownie wpisują się w przyrodę ulicy Harcerskiej, gdzie kiedyś znajdowało się małe zoo.
Jeśli ktoś jeszcze nie był i nie widział to zachęcamy do oglądania prac w tym, i w innych miejscach Chodzieży.WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261