Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Gratulujemy!

 

24 czerwca 2014 roku nasi praktykanci: Michalina Wachowska, Szymon Płonka i Wojciech Połczyński, zakończyli trening umiejętności zawodowych w Restauracji - Hotelu "Gościna" w Podaninie.
Za zaliczenie egzaminu otrzymali zaświadczenia oraz pyszny poczęstunek. 
Praktykantom serdecznie gratulujemy!


Serdecznie dziękujemy Pani Bogusi i Panu Tadeuszowi za możliwość odbywania treningu umiejętności zawodowych w Hotelu - Restauracji "Gościna" oraz Pani Dance za miłą współpracę.
Podziękowania należą się także opiekunce praktyk, naszej instruktorce Danucie Drzewieckiej - Piechowiak.

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261