Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Bardzo fajny wtorek

Dzięki uprzejmości Państwa Eli i Bodo Kusche z Margonina, mogliśmy przyjemnie i na świeżym powietrzu spędzić wtorek - 17 czerwca. W przepięknym domu z ogrodem czekały na nas smakołyki przygotowane przez domowników: pizza, sałatka, chleb ze smalcem i ogórkiem, oraz kiełbaski z grilla.


Korzystając z pięknej pogodny poszliśmy na spacer nad jezioro Margonińskie.
Bardzo dziękujemy naszym Przyjaciołom za bardzo miłą gościnę
i serdeczną atmosferę, to był bardzo udany dzień!

A jak było zobaczycie także na zdjęciach w galerii

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261