Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Śniadanie Wielkanocne

Święta Wielkanocne mają bogatą tradycję. Jedną z nich jest uroczyste śniadanie, podczas którego składamy sobie życzenia i spożywamy tradycyjne potrawy.

W naszym Warsztacie do wspólnego stołu zasiedliśmy w środę, 27 marca.

Złożyliśmy sobie życzenia a na stole znalazł się żurek z jajkiem, biała kiełbasa, szynka, sałatka i babki.

Przybyli do nas także zaproszeni goście: Pan Wicestarosta Mirosław Juraszek, Pani Prezes naszej Fundacji Wanda Ślesińska oraz jej członkowie - Pani Krystyna Rzepa - Białczyk i Pan Arkadiusz Zimny, Pani Kierownik PCPR Marzena Łuczak,  nasza była Pani Kierownik Katarzyna Ścigała oraz nasze lokalne media.


Tradycyjnie zawitał u nas także wielkanocny zajączek, przynosząc paczki dla wszystkich uczestników.


WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261