Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Zabawa karnawałowa , 27 styczeń 2013 rok

Jak co roku odbył się bal karnawałowy w Restauracji Komfort w Margoninie. W tym roku do wspólnej zabawy zaprosiliśmy uczestników i kadrę z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gębicach. Bal przebiegał w miłej i radosnej atmosferze, nasi goście byli zaskoczeni tak gorącym przyjęciem. Miałem wielki zaszczyt zostać królem balu, z czego byłem bardzo dumny, królową została koleżanka Magda. Zabawa była bardzo udana, jestem bardzo szczęśliwy i pełen wigoru. Mam wielką nadzieję, że spotkamy się znów za rok w tym samym składzie.

Tekst: Przemek Kaniewski


WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261