Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Piknik w Zbyszewicach

10 czerwca 2012 roku odbył się jak co roku Piknik Integracyjny w Zbyszewicach, połączony z 40 - leciem firmy „Komfort”.

"W Zbyszewicach bardzo mi się podobało, było fajnie, przejechałam się bryczką, potem poszłam z rodzicami nad jezioro. Były różne konkursy i nagrody. Brałam udział w konkursie rzucania kołem na drążek i wygrałam breloczek i notes. Szkoda, że nie było innych atrakcji".

tekst: Paulina Opara

"Na pikniku w Zbyszewicach bardzo mi się podobało i moim Rodzicom również. Była słoneczna pogoda. Miałam możliwość popłynięcia z mamą łódką i przejechania się bryczką. Była również dekoracja twarzy. Kto chciał mógł podejść do pana i dać udekorować swoją twarz. Przybyło dużo ludzi, choć mogło być więcej. Tylko szkoda, że do tańca nie przygrywał pan Marek. Piknik był zorganizowany również z okazji 40 – lecia ”Komfortu”, znajdującego się w Budzyniu. Każdy uczestnik z tej okazji otrzymał po balonie. Imprezę uważam za udaną".

tekst: Wiesława Paprzycka

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261