Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Wyjście do przedszkola

 

Dnia 6 czerwca 2012 roku Michalina, Danka, Piotr S., ja i pan Sebastian poszliśmy do przedszkola na ul. Bosą. Uczestniczyliśmy tam w zajęciach integracyjnych a głównym ich tematem były jeże. Przynieśliśmy dla przedszkolaków jeże, które ulepiliśmy z gliny, opowiadanie o nich, oraz rysunkami. Kiedy już doszliśmy do przedszkola schowaliśmy jeże w ogrodzie. Później Danka przeczytała dzieciom opowiadanie pt. „Jeże w ogrodzie”. Po historyjce przedszkolaki zaśpiewały piosenkę o jeżach i razem bawiliśmy się. Przedszkolaki pokolorowały rysunki, które im przynieśliśmy. Na zakończenie naszego spotkania poszliśmy do ogrodu szukać rodzinki jeży. Dzieci były bardzo zadowolone i z entuzjazmem szukały zwierzaków. Bardzo mi się podobało wyjście do przedszkola było fajnie.

tekst: Paulina Kowalska

Pozostałe zdjęcia do obejrzenia w GALERII

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261