Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

Warsztat Terapii Zajęciowej zapraszamy!

"Glinoryty" - wystawa naszych prac otwarta

dscf5536
11 marca 2010 roku, o godzinie 17:00, w Młodzieżowym Domu Kultury w Chodzieży, odbyło się otwarcie wystawy prac ceramicznych "Glinoryty". Wystawę otworzyły krótkim przemówieniem Jolanta Kowal i Joanna Kienic, które wprawadziły wszytskich w świat tworzenia z gliny. Jak zawsze był szampan i słodki poczęstunek. Dodatkową atrakcją było wyświetlenie filmów, które tworzy warsztatowa grupa "Muff Muff". Wystawa wszystkim bardzo się podobała, pracę robiły bardzo duże wrażenie i wiele osób wyraziło chęć ich zakupienia. Poniżej przedstawiamy jedną z recenzji naszej wystawy:

"Grupa pasjonatów fotografii "ZOOM" z Wiejskiego Domu Kultury w Wyszynach ruszyła poszerzać swoje horyzonty. Z przyjemnością gościliśmy na otwarciu wystawy "Glinoryty" zorganizowanej przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Chodzieży. Misternie wykonane prace ceramiczne zrobiły na nas ogromne wrażenie. Poza tym dla młodzieży był to pierwszy kontakt z twórczością osób niepełnosprawnych. W drodze powrotnej dyskusji nie było końca. Czyż nie o to chodzi? O taką sztukę, która otworzy nas na rozmowę na wielu polach? Myślę, że częściej będziemy odwiedzać tak ciekawe przedsięwzięcia artystyczne.

Gratulujemy Organizatorom inspirującego pomysłu i życzymy nowych równie dobrych."

źródło: http://www.budzyn.pl/nowastrona/kultura.php?text_id=458&opid=kultura

Wystawę można oglądac do 15 kwietnia 2010 roku, serdecznie zapraszamy!

WARSZTATOWE WIEŚCI

"WARSZTATOWE WIEŚCI" to nasza gazetka, która jest wydawana co dwa miesiące. Tworzą ją wszyscy uczestnicy naszego Warsztatu, a redagują i składają uczestnicy z pracowni komputerowej.

Opiekunowie: E.Smocikowska, D.Drzewiecka – Piechowiak, J.Ziegenhagen.

Przekaż 1% podatku

Obywatelska Fundacja na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy w Chodzieży posiada status organizacji pożytku publicznego (KRS 35984).Oznacza to, że przy rozliczeniu się z podatku dochodowego możecie Państwo przeznaczyć 1% podatku na rzecz naszej Fundacji. Ułatwi to nam realizacje działań, a naszym podopiecznym da szansę godnego życia.

Numer Konta: 61 1090 1317 0000 0000 3100 0261